Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
1 | 16:30 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 3-5 |
2 | 16:30 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Hørning IF - Auning IF 1 | 1-6 |
3 | 16:37 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 3 - Vivild IF | 3-1 |
4 | 16:37 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Helsted Fremad 1 - Vivild IF | 5-2 |
5 | 16:44 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Åstrup/Hammelev - Romalt IF | 6-1 |
6 | 16:44 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | VRI - Hørning IF | 2-3 |
7 | 16:51 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 2 - Auning IF 3 | 3-3 |
8 | 16:51 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Helsted Fremad 1 - Auning IF 1 | 2-2 |
9 | 16:58 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Åstrup/Hammelev - Auning IF 1 | 5-1 |
10 | 16:58 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Vivild IF - VRI | 1-4 |
11 | 17:05 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF - Romalt IF | 2-7 |
12 | 17:05 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Hørning IF - Helsted Fremad 1 | 2-5 |
13 | 17:12 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 3 - Åstrup/Hammelev | 0-5 |
14 | 17:12 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Auning IF 1 - VRI | 4-0 |
15 | 17:19 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Romalt IF - Auning IF 2 | 1-4 |
16 | 17:19 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Vivild IF - Hørning IF | 1-1 |
17 | 17:26 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 1 - Vivild IF | 5-1 |
18 | 17:26 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | VRI - Helsted Fremad 1 | 3-6 |
19 | 17:33 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Romalt IF - Auning IF 3 | 3-0 |
20 | 17:33 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Auning IF 1 - Vivild IF | 7-1 |
21 | 17:40 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF - Auning IF 2 | 1-5 |
22 | 17:47 | U7 A - 3/4 plads | Hal A - 1 | - - - | |
22 | 17:47 | U7 A - 3/4 plads | Hal A - 1 | Hørning IF - VRI | 3-4 |
23 | 17:47 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 3 - Auning IF 1 | 2-4 |
24 | 17:47 | U7 A - Finale | Hal A | Auning IF 1 - Helsted Fremad 1 | 7-1 |
24 | 17:54 | U7 A - Finale | Hal A - 1 | - - - | |
25 | 17:54 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Åstrup/Hammelev - Vivild IF | 7-1 |
26 | 18:01 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 1 - Romalt IF | 2-1 |
27 | 18:08 | U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 2 - Åstrup/Hammelev | 1-7 |
28 | 18:30 | U7 B/C - Pulje 3 | Hal A - 1 | Auning IF 2 - Helsted Fremad 2 | 6-1 |
29 | 18:37 | U7 B/C - Pulje 4 | Hal A - 1 | Hornslet IF 4 - Åstrup/Hammelev | 5-2 |
30 | 18:37 | U7 B/C - Pulje 5 | Hal A - 2 | Hornslet IF 1 - Hornslet IF 3 | 7-5 |
31 | 18:44 | U7 B/C - Pulje 3 | Hal A - 1 | Hornslet IF 2 - Auning IF 2 | 1-2 |
32 | 18:44 | U7 B/C - Pulje 5 | Hal A - 2 | Nørager B - Hornslet IF 1 | 5-3 |
33 | 18:51 | U7 B/C - Pulje 3 | Hal A - 2 | Helsted Fremad 2 - Hornslet IF 2 | 2-7 |
34 | 18:51 | U7 B/C - Pulje 4 | Hal A - 1 | Auning IF 3 - Hornslet IF 4 | 2-7 |
35 | 18:58 | U7 B/C - Pulje 4 | Hal A - 1 | Åstrup/Hammelev - Auning IF 3 | 3-1 |
36 | 18:58 | U7 B/C - Pulje 5 | Hal A - 2 | Hornslet IF 3 - Nørager B | 4-4 |
37 | 19:10 | U7 B/C - Finalerunde C | Hal A - 1 | - - - | |
38 | 19:10 | U7 B/C - Finalerunde B | Hal A - 2 | - - - | |
39 | 19:17 | U7 B/C - Finalerunde A | Hal A - 1 | Auning IF 2 - Hornslet IF 4 | |
40 | 19:24 | U7 B/C - Finalerunde C | Hal A - 1 | - - - | |
41 | 19:24 | U7 B/C - Finalerunde B | Hal A - 2 | - - - | |
42 | 19:31 | U7 B/C - Finalerunde A | Hal A - 1 | - - - | |
43 | 19:38 | U7 B/C - Finalerunde C | Hal A - 1 | - - - | |
44 | 19:38 | U7 B/C - Finalerunde B | Hal A - 2 | - - - | |
45 | 19:45 | U7 B/C - Finalerunde A | Hal A - 1 | - - - |
Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
46 | 08:00 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Auning IF 1 - Hornbæk SF 1 | 0-3 |
47 | 08:00 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Hornbæk SF 2 - Nørager B | 7-0 |
48 | 08:00 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | VRI 1 - Hornslet IF 1 | 4-3 |
49 | 08:07 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | IF Mols - Grenaa IF | 0-2 |
50 | 08:07 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Auning IF 2 - Mørke IF 2 | 2-0 |
51 | 08:07 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | Åstrup/Hammelev 1 - Helsted Fremad 1 | 1-4 |
52 | 08:14 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Mørke IF 1 - Auning IF 1 | 3-0 |
53 | 08:14 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Egebjerg IF 1 - Egebjerg IF 2 | 3-0 |
54 | 08:14 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | Hornbæk SF - AC Norddjurs 1 | 3-0 |
55 | 08:21 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Hornbæk SF 1 - Hornbæk SF 2 | 0-4 |
56 | 08:21 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Nørager B - IF Mols | 0-1 |
57 | 08:21 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | SMIFF 1 - Grenaa IF 1 | 1-3 |
58 | 08:28 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Grenaa IF - Mørke IF 1 | 1-2 |
59 | 08:28 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Auning IF 2 - Egebjerg IF 2 | 0-1 |
60 | 08:28 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | Hornslet IF 1 - Åstrup/Hammelev 1 | 4-0 |
61 | 08:35 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Auning IF 1 - Hornbæk SF 2 | 0-4 |
62 | 08:35 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Mørke IF 2 - Egebjerg IF 1 | 0-3 |
63 | 08:35 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | Helsted Fremad 1 - VRI 1 | 5-2 |
64 | 08:42 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Mørke IF 1 - IF Mols | 4-2 |
65 | 08:42 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Hornbæk SF 1 - Nørager B | 3-1 |
66 | 08:42 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | AC Norddjurs 1 - SMIFF 1 | 0-2 |
67 | 08:49 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Grenaa IF - Auning IF 1 | 2-1 |
68 | 08:49 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Egebjerg IF 1 - Auning IF 2 | 3-0 |
69 | 08:49 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | Grenaa IF 1 - Hornbæk SF | 2-1 |
70 | 08:56 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | IF Mols - Hornbæk SF 1 | 0-3 |
71 | 08:56 | U8 C - Pulje 7 | Hal B - 2 | Egebjerg IF 2 - Mørke IF 2 | 3-0 |
72 | 08:56 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | VRI 1 - Åstrup/Hammelev 1 | 1-0 |
73 | 09:03 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Hornbæk SF 2 - Grenaa IF | 4-2 |
74 | 09:03 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Nørager B - Mørke IF 1 | 2-3 |
75 | 09:03 | U9 A - Pulje 8 | Hal A | Helsted Fremad 1 - Hornslet IF 1 | 2-2 |
76 | 09:10 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | IF Mols - Auning IF 1 | 0-0 |
77 | 09:10 | U8 C - 3/4. plads | Hal B - 2 | - - - | |
78 | 09:10 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | Hornbæk SF - SMIFF 1 | 2-0 |
79 | 09:17 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Nørager B - Grenaa IF | 1-0 |
80 | 09:17 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Hornbæk SF 1 - Mørke IF 1 | 3-1 |
81 | 09:17 | U9 A - Pulje 9 | Hal A | Grenaa IF 1 - AC Norddjurs 1 | 2-1 |
82 | 09:24 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Hornbæk SF 2 - IF Mols | 3-0 |
83 | 09:24 | U8 C - Finale | Hal B - 2 | - - - | |
84 | 09:30 | U9 A - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 i pulje 8 - Nr. 4 i pulje 9 | |
85 | 09:31 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Auning IF 1 - Nørager B | 1-2 |
86 | 09:31 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 2 | Grenaa IF - Hornbæk SF 1 | 2-5 |
87 | 09:37 | U9 A - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 i pulje 9 - Nr. 4 i pulje 8 | 3-2 |
88 | 09:38 | U8 A/B - Pulje 6 | Hal B - 1 | Mørke IF 1 - Hornbæk SF 2 | 1-4 |
89 | 09:44 | U9 A - Semifinale A | Hal A | Nr. 1 i pulje 8 - Nr. 2 i pulje 9 | 2-1 |
90 | 09:51 | U9 A - Semifinale A | Hal A | Nr. 1 i pulje 9 - Nr. 2 i pulje 8 | 3-1 |
91 | 09:58 | U9 A - 3./4. plads B | Hal A | Taber kamp 83 - Taber kamp 86 | 2-1 |
92 | 10:05 | U9 A - Finale B | Hal A | vinder kamp 83 - vinder kamp 86 | 4-0 |
93 | 10:12 | U9 A - 3./4. plads A | Hal A | Taber kamp 89 - Taber kamp 90 | 3-1 |
94 | 10:19 | U9 A - Finale A | Hal A | vinder kamp 89 - vinder kamp 90 | 1-2 |
95 | 10:32 | U9 B - Pulje 10 | Hal B | HOG Hinnerup 1 - Helsted Fremad 2 | 3-1 |
96 | 10:39 | U9 B - Pulje 10 | Hal B | VRI 2 - Nørager B 1 | 1-4 |
97 | 10:46 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | Hornslet IF 1 - Egebjerg IF 1 | 1-4 |
98 | 10:53 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | Allingåbro IF - AC Norddjurs 2 | 0-0 |
99 | 11:00 | U9 B - Pulje 10 | Hal B | Helsted Fremad 2 - VRI 2 | 3-1 |
100 | 11:00 | U9 B - Pulje 12 | Hal A | Hatting/Torsted IF 3 - IF Mols | 1-2 |
101 | 11:07 | U9 B - Pulje 10 | Hal B | Nørager B 1 - HOG Hinnerup 1 | 0-1 |
102 | 11:07 | U9 B - Pulje 12 | Hal A | SMIFF 2 - Grenaa IF 2 | 2-1 |
103 | 11:14 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | Egebjerg IF 1 - Allingåbro IF | 1-0 |
104 | 11:14 | U9 B - Pulje 12 | Hal A | IF Mols - SMIFF 2 | 3-1 |
105 | 11:21 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | AC Norddjurs 2 - Hornslet IF 1 | 0-3 |
106 | 11:21 | U9 B - Pulje 12 | Hal B | Grenaa IF 2 - Hatting/Torsted IF 3 | 0-2 |
107 | 11:28 | U9 B - Pulje 10 | Hal A | HOG Hinnerup 1 - VRI 2 | 4-0 |
108 | 11:28 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | Hornslet IF 1 - Allingåbro IF | 1-2 |
109 | 11:35 | U9 B - Pulje 10 | Hal A | Nørager B 1 - Helsted Fremad 2 | 0-1 |
110 | 11:35 | U9 B - Pulje 12 | Hal B | Hatting/Torsted IF 3 - SMIFF 2 | 2-0 |
111 | 11:42 | U9 B - Pulje 11 | Hal B | AC Norddjurs 2 - Egebjerg IF 1 | 1-4 |
112 | 11:42 | U9 B - Pulje 12 | Hal A | Grenaa IF 2 - IF Mols | 1-3 |
113 | 12:00 | U9 B - Finalerunde D | Hal B | Nr 4. - pulje 10 - Nr 4. - pulje 11 | 0-5 |
114 | 12:00 | U9 B - Finalerunde B | Hal A | Nr 2. - pulje 10 - Nr 2. - pulje 11 | 2-2 |
115 | 12:07 | U9 B - Finalerunde C | Hal B | Nr 3. - pulje 10 - Nr 3. - pulje 11 | 0-4 |
116 | 12:07 | U9 B - Finalerunde A | Hal A | Nr 1. - pulje 10 - Nr 1. - pulje 11 | 3-2 |
117 | 12:14 | U9 B - Finalerunde D | Hal B | Nr 4. - pulje 11 - Nr 4. - pulje 12 | 2-5 |
118 | 12:14 | U9 B - Finalerunde B | Hal A | Nr 2. - pulje 11 - Nr 2. - pulje 12 | 0-3 |
119 | 12:21 | U9 B - Finalerunde C | Hal B | Nr 3. - pulje 11 - Nr 3. - pulje 12 | 1-0 |
120 | 12:21 | U9 B - Finalerunde A | Hal A | Nr 1. - pulje 11 - Nr 1. - pulje 12 | 2-4 |
121 | 12:28 | U9 B - Finalerunde D | Hal B | Nr 4. - pulje 12 - Nr 4. - pulje 10 | 3-1 |
122 | 12:28 | U9 B - Finalerunde B | Hal A | Nr 2. - pulje 12 - Nr 2. - pulje 10 | 5-1 |
123 | 12:35 | U9 B - Finalerunde C | Hal B | Nr 3. - pulje 12 - Nr 3. - pulje 10 | 1-1 |
124 | 12:35 | U9 B - Finalerunde A | Hal A | Nr 1. - pulje 12 - Nr 1. - pulje 10 | 1-4 |
125 | 13:00 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | HOG Hinnerup 2 - Auning IF | 1-0 |
126 | 13:00 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Nørager B 2 - Hornslet IF 3 | 0-3 |
127 | 13:07 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Grenaa IF 3 - Helsted Fremad 3 | 0-1 |
128 | 13:07 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | SMIFF 3 - Helsted Fremad 4 | 3-2 |
129 | 13:14 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Hatting/Torsted 4 - HOG Hinnerup 2 | 0-1 |
130 | 13:14 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Åstrup/Hammelev 2 - Nørager B 2 | 1-0 |
131 | 13:21 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Grenaa IF 3 - Auning IF | 0-3 |
132 | 13:21 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | SMIFF 3 - Hornslet IF 3 | 2-3 |
133 | 13:28 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Helsted Fremad 3 - Hatting/Torsted 4 | 0-2 |
134 | 13:28 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Helsted Fremad 4 - Åstrup/Hammelev 2 | 1-0 |
135 | 13:35 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | HOG Hinnerup 2 - Grenaa IF 3 | 2-0 |
136 | 13:35 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Nørager B 2 - SMIFF 3 | 0-5 |
137 | 13:42 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Auning IF - Hatting/Torsted 4 | 3-2 |
138 | 13:42 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Hornslet IF 3 - Åstrup/Hammelev 2 | 2-2 |
139 | 13:49 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Helsted Fremad 3 - HOG Hinnerup 2 | 4-4 |
140 | 13:49 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Helsted Fremad 4 - Nørager B 2 | 5-0 |
141 | 13:56 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Hatting/Torsted 4 - Grenaa IF 3 | 0-3 |
142 | 13:56 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Åstrup/Hammelev 2 - SMIFF 3 | 1-3 |
143 | 14:03 | U9 C - Pulje 13 | Hal B | Auning IF - Helsted Fremad 3 | 3-0 |
144 | 14:03 | U9 C - Pulje 14 | Hal A | Hornslet IF 3 - Helsted Fremad 4 | 2-2 |
145 | 14:15 | U9 C - Finale E | Hal A | Nr. 5 - pulje 13 - Nr. 5 - pulje 14 | 0-1 |
146 | 14:20 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Auning IF 3 - Vejlby IK 3 | 1-3 |
147 | 14:22 | U9 C - Finale D | Hal A | Nr. 4 - pulje 13 - Nr. 4 - pulje 14 | 2-4 |
148 | 14:27 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hørning IF 2 - HOG Hinnerup 3 | 0-0 |
149 | 14:29 | U9 C - Finale C | Hal A | Nr. 3 - pulje 13 - Nr. 3 - pulje 14 | 1-3 |
150 | 14:34 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hornslet IF 3 - IF Mols | 2-2 |
151 | 14:36 | U9 C - Finale B | Hal A | Nr. 2 - pulje 13 - Nr. 2 - pulje 14 | 4-1 |
152 | 14:41 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Vejlby IK 3 - Hørning IF 2 | 0-3 |
153 | 14:43 | U9 C - Finale A | Hal A | Nr. 1 - pulje 13 - Nr. 1 - pulje 14 | 3-1 |
154 | 14:48 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hornslet IF 3 - Auning IF 3 | 0-0 |
155 | 14:55 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | HOG Hinnerup 3 - IF Mols | 2-0 |
156 | 15:02 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hørning IF 2 - Hornslet IF 3 | 0-2 |
157 | 15:09 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | IF Mols - Vejlby IK 3 | 1-1 |
158 | 15:15 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | Lyseng 1 - Aabyhøj 1 | 2-0 |
159 | 15:16 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Auning IF 3 - HOG Hinnerup 3 | 0-5 |
160 | 15:22 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | Dronningborg B - HOG Hinnerup 1 | 0-1 |
161 | 15:23 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | IF Mols - Hørning IF 2 | 3-1 |
162 | 15:29 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Auning IF 1 - Lyseng 2 | 1-4 |
163 | 15:30 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | HOG Hinnerup 3 - Vejlby IK 3 | 2-0 |
164 | 15:36 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Vejlby IK 1 - Hørning IF 1 | 1-4 |
165 | 15:37 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hørning IF 2 - Auning IF 3 | 1-0 |
166 | 15:43 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | Aabyhøj 1 - Dronningborg B | 1-2 |
167 | 15:44 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Hornslet IF 3 - HOG Hinnerup 3 | 0-2 |
168 | 15:50 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | HOG Hinnerup 1 - Lyseng 1 | 1-3 |
169 | 15:51 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Auning IF 3 - IF Mols | 1-2 |
170 | 15:57 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Lyseng 2 - Vejlby IK 1 | 4-3 |
171 | 15:58 | U10 C - Pulje 17 | Hal B | Vejlby IK 3 - Hornslet IF 3 | 1-5 |
172 | 16:04 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Hørning IF 1 - Auning IF 1 | 1-0 |
173 | 16:11 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | Lyseng 1 - Dronningborg B | 2-2 |
174 | 16:18 | U10 A - Pulje 15 | Hal A | HOG Hinnerup 1 - Aabyhøj 1 | 3-2 |
175 | 16:25 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Auning IF 1 - Vejlby IK 1 | 0-2 |
176 | 16:25 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Lyseng 3 - Helsted Fremad | 3-3 |
177 | 16:32 | U10 A - Pulje 16 | Hal A | Hørning IF 1 - Lyseng 2 | 1-3 |
178 | 16:32 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Aabyhøj 2 - Vejlby IK 2 | 1-1 |
179 | 16:39 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | HOG Hinnerup 2 - Auning IF 2 | 4-1 |
180 | 16:45 | U10 A - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 - pulje 15 - Nr. 4 - pulje 16 | 1-0 |
181 | 16:46 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Helsted Fremad - Aabyhøj 2 | 1-2 |
182 | 16:52 | U10 A - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 - pulje 16 - Nr. 4 - pulje 15 | 1-4 |
183 | 16:53 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | HOG Hinnerup 2 - Lyseng 3 | 1-1 |
184 | 16:59 | U10 A - Semifinale A | Hal A | Nr. 1 - pulje 15 - Nr. 2 - pulje 16 | 3-2 |
185 | 17:00 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Vejlby IK 2 - Auning IF 2 | 2-0 |
186 | 17:06 | U10 A - Semifinale A | Hal A | Nr. 1- pulje 16 - Nr. 2 - pulje 15 | 5-1 |
187 | 17:07 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Aabyhøj 2 - HOG Hinnerup 2 | 2-2 |
188 | 17:13 | U10 A - 3./4. plads B | Hal A | Taber kamp 180 - Taber kamp 182 | 2-3 |
189 | 17:14 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Auning IF 2 - Helsted Fremad | 4-4 |
190 | 17:20 | U10 A - Finale B | Hal A | Vinder kamp 180 - Vinder kamp 182 | 4-3 |
191 | 17:21 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Lyseng 3 - Vejlby IK 2 | 4-1 |
192 | 17:27 | U10 A - 3./4. plads A | Hal A | Taber kamp 184 - Taber kamp 186 | 1-2 |
193 | 17:28 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Auning IF 2 - Aabyhøj 2 | 0-1 |
194 | 17:34 | U10 A - Finale A | Hal A | Vinder kamp 184 - Vinder kamp 186 | 3-5 |
195 | 17:35 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Vejlby IK 2 - Helsted Fremad | 2-2 |
196 | 17:42 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Aabyhøj 2 - Lyseng 3 | 0-1 |
197 | 17:49 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | HOG Hinnerup 2 - Vejlby IK 2 | 3-0 |
198 | 17:56 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Lyseng 3 - Auning IF 2 | 4-0 |
199 | 18:03 | U10 B - Pulje 18 | Hal B | Helsted Fremad - HOG Hinnerup 2 | 4-2 |
Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
200 | 08:00 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | Kolind/Perstrup IF 1 - Nørager B | 3-2 |
201 | 08:00 | U13 B/C - Pulje 21 | Hal B | Kolind/Perstrup IF 3 - AIF 1 | 1-3 |
202 | 08:08 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | MK Huse - AC Norddjurs | 4-0 |
203 | 08:08 | U13 B/C - Pulje 22 | Hal B | SIF Assentoft 3 - Kolind/Perstrup IF 2 | 3-2 |
204 | 08:16 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | SIF Assentoft 1 - Kolind/Perstrup IF 1 | 3-0 |
205 | 08:16 | U13 B/C - Pulje 23 | Hal B | AIF 2 - AC Norddjurs 2 | 3-2 |
206 | 08:24 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | MK Huse - Nørager B | 0-6 |
207 | 08:24 | U13 B/C - Pulje 21 | Hal B | Eastside Viborg - Kolind/Perstrup IF 3 | 5-0 |
208 | 08:32 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | AC Norddjurs - SIF Assentoft 1 | 5-2 |
209 | 08:32 | U13 B/C - Pulje 22 | Hal B | AC Norddjurs 3 - SIF Assentoft 3 | 2-3 |
210 | 08:40 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | Kolind/Perstrup IF 1 - MK Huse | 2-2 |
211 | 08:40 | U13 B/C - Pulje 23 | Hal B | SIF Assentoft 2 - AIF 2 | 1-2 |
212 | 08:48 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | Nørager B - SIF Assentoft 1 | 2-2 |
213 | 08:48 | U13 B/C - Pulje 21 | Hal B | AIF 1 - Eastside Viborg | 2-3 |
214 | 08:56 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | AC Norddjurs - Kolind/Perstrup IF 1 | 2-2 |
215 | 08:56 | U13 B/C - Pulje 22 | Hal B | Kolind/Perstrup IF 2 - AC Norddjurs 3 | 3-0 |
216 | 09:04 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | SIF Assentoft 1 - MK Huse | 0-1 |
217 | 09:04 | U13 B/C - Pulje 23 | Hal B | AC Norddjurs 2 - SIF Assentoft 2 | 1-1 |
218 | 09:12 | U13 A - Pulje 20 | Hal A | Nørager B - AC Norddjurs | 3-2 |
219 | 09:20 | U13 A - 3./4. plads | Hal A | Nr. 3 - Nr. 4 | 2-3 |
220 | 09:20 | U13 B/C - Finalerunde C | Hal B | Nr. 3 - Pulje 21 - Nr. 3- Pulje 22 | 2-3 |
221 | 09:28 | U13 A - Finale | Hal A | Nr. 1 - Nr. 2 | 3-1 |
222 | 09:28 | U13 B/C - Finalerunde B | Hal B | Nr. 2 - Pulje 21 - Nr. 2- Pulje 22 | 3-2 |
223 | 09:36 | U13 B/C - Finalerunde A | Hal B | Nr. 1 - Pulje 21 - Nr. 1- Pulje 22 | 3-2 |
224 | 09:44 | U13 B/C - Finalerunde C | Hal B | Nr. 3- Pulje 22 - Nr. 3- Pulje 23 | 0-2 |
225 | 09:52 | U13 B/C - Finalerunde B | Hal B | Nr. 2- Pulje 22 - Nr. 2- Pulje 23 | 3-2 |
226 | 10:00 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Vivild IF - Ebeltoft 1 | 0-4 |
227 | 10:00 | U13 B/C - Finalerunde A | Hal B | Nr. 1- Pulje 22 - Nr. 1- Pulje 23 | 1-4 |
228 | 10:08 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Ebeltoft 2 - Auning IF 3 | 7-0 |
229 | 10:08 | U13 B/C - Finalerunde C | Hal B | Nr. 3- Pulje 23 - Nr. 3 - Pulje 21 | 4-3 |
230 | 10:16 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 6-0 |
231 | 10:16 | U13 B/C - Finalerunde B | Hal B | Nr. 2- Pulje 23 - Nr. 2 - Pulje 21 | 2-5 |
232 | 10:24 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Ebeltoft 1 - Ebeltoft 2 | 4-1 |
233 | 10:24 | U13 B/C - Finalerunde A | Hal B | Nr. 1- Pulje 23 - Nr. 1 - Pulje 21 | 3-4 |
234 | 10:32 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 1 - Vivild IF | 2-1 |
235 | 10:40 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 3 - Auning IF 2 | 0-7 |
236 | 10:48 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Ebeltoft 2 - Auning IF 1 | 4-2 |
237 | 10:56 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 2 - Ebeltoft 1 | 1-5 |
238 | 11:04 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Vivild IF - Auning IF 3 | 4-1 |
239 | 11:12 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 2 - Ebeltoft 2 | 3-3 |
240 | 11:12 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | Hornslet IF 4 - Hornslet IF 5 | 3-1 |
241 | 11:20 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 3 - Ebeltoft 1 | 0-8 |
242 | 11:20 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | BT/SVIF Wonder Boys - Hornslet IF 6 (U10) | 2-4 |
243 | 11:28 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Ebeltoft 2 - Vivild IF | 2-2 |
244 | 11:28 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Ebeltoft 1 (U12B) - Ebeltoft 2 (U12C) | 5-3 |
245 | 11:36 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Auning IF 1 - Auning IF 3 | 9-0 |
246 | 11:36 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | IF Mols (U12B) - Hørning IF 1 (U13A) | 1-5 |
247 | 11:44 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Vivild IF - Auning IF 2 | 3-2 |
248 | 11:44 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | Hornslet IF 5 - BT/SVIF Wonder Boys | 3-3 |
249 | 11:52 | U12 B/C - Pulje 19 | Hal A | Ebeltoft 1 - Auning IF 1 | 1-0 |
250 | 11:52 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | Hornslet IF 6 (U10) - Hornslet IF 4 | 4-2 |
251 | 12:00 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 2 (U13B) - Hørning IF 3 (U13C) | 0-2 |
252 | 12:08 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Ebeltoft 2 (U12C) - IF Mols (U12B) | 1-4 |
253 | 12:16 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | Hornslet IF 4 - BT/SVIF Wonder Boys | 2-1 |
254 | 12:24 | U11 C - Pulje 24 | Hal B | Hornslet IF 6 (U10) - Hornslet IF 5 | 3-2 |
255 | 12:32 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Vivild IF - Hornslet IF 1 | 1-4 |
256 | 12:32 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 2 (U13B) - Ebeltoft 1 (U12B) | 2-3 |
257 | 12:40 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Hornslet IF 3 (U10) - Allingåbro IF 1 | 1-4 |
258 | 12:40 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 1 (U13A) - Hørning IF 3 (U13C) | 5-0 |
259 | 12:48 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Hadsten SK - Hornslet IF 2 | 2-0 |
260 | 12:48 | U11 C - 3./4. plads | Hal B | Nr. 3 - Nr. 4 | 2-3 |
261 | 12:56 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Allingåbro IF 2 - Dronningborg B | 0-4 |
262 | 12:56 | U11 C - Finale | Hal B | NR. 1 - Nr. 2 | 2-1 |
263 | 13:04 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Hornslet IF 1 - Hornslet IF 3 (U10) | 0-3 |
264 | 13:12 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Allingåbro IF 1 - Vivild IF | 6-0 |
265 | 13:20 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Hornslet IF 2 - Allingåbro IF 2 | 2-1 |
266 | 13:20 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | IF Mols (U12B) - Hørning IF 2 (U13B) | 2-1 |
267 | 13:28 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Dronningborg B - Hadsten SK | 2-3 |
268 | 13:28 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 3 (U13C) - Ebeltoft 2 (U12C) | 4-1 |
269 | 13:36 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Vivild IF - Hornslet IF 3 (U10) | 1-5 |
270 | 13:36 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Ebeltoft 1 (U12B) - Hørning IF 1 (U13A) | 0-5 |
271 | 13:44 | U11 A/B - Pulje 25 | Hal A | Allingåbro IF 1 - Hornslet IF 1 | 4-0 |
272 | 13:44 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 3 (U13C) - IF Mols (U12B) | 0-2 |
273 | 13:52 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Hadsten SK - Allingåbro IF 2 | 4-1 |
274 | 13:52 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 1 (U13A) - Ebeltoft 2 (U12C) | 5-0 |
275 | 14:00 | U11 A/B - Pulje 26 | Hal A | Dronningborg B - Hornslet IF 2 | 4-2 |
276 | 14:00 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | IF Mols (U12B) - Ebeltoft 1 (U12B) | 2-3 |
277 | 14:08 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Hørning IF 2 (U13B) - Hørning IF 1 (U13A) | 0-6 |
278 | 14:16 | U11 A/B - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 - pulje 25 - Nr. 4 - pulje 26 | 2-3 |
279 | 14:16 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Ebeltoft 1 (U12B) - Hørning IF 3 (U13C) | 2-3 |
280 | 14:24 | U11 A/B - Semifinale B | Hal A | Nr. 3 - pulje 26 - Nr. 4 - pulje 25 | 3-2 |
281 | 14:24 | U12-U13 - piger - Piger | Hal B | Ebeltoft 2 (U12C) - Hørning IF 2 (U13B) | 0-6 |
282 | 14:32 | U11 A/B - Semifinale A | Hal A | Nr. 1 - pulje 25 - Nr. 2 - pulje 26 | 4-3 |
283 | 14:40 | U11 A/B - Semifinale A | Hal A | Nr. 1 - pulje 26 - Nr. 2 - pulje 25 | 6-2 |
284 | 14:48 | U11 A/B - 3./4. plads B | Hal A | Taber kamp 278 - Taber kamp 280 | 0-1 |
285 | 14:56 | U11 A/B - Finale B | Hal A | Vinder kamp 278 - Vinder kamp 280 | 0-1 |
286 | 15:04 | U11 A/B - 3./4. plads A | Hal A | Taber kamp 282 - Taber kamp 283 | 4-0 |
287 | 15:12 | U11 A/B - Finale A | Hal A | Vinder kamp 282 - Vinder kamp 283 | 1-3 |