Nr. |
Kl. |
Pulje |
Bane |
Kamp |
Res. |
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
533
|
Hammel 2
- Lystrup 2
|
2-4
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
534
|
Dronningborg 1
- Vorup 1
|
1-2
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
51
|
Hinnerup 1
- HSK 2
|
3-3
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
52
|
Hammel 3
- Vorup 2
|
3-2
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
53
|
Dronningborg 2
- Kristrup 1
|
0-2
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
54
|
Hinnerup 2
- HSK 1
|
2-4
|
|
09:00 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
1
|
AIA Tranbjerg 1
- HSK U13
|
3-1
|
|
09:00 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
3
|
HSK 1
- Hammel
|
1-0
|
|
09:00 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
4
|
AIA Tranbjerg 2
- Randers Freja 1
|
0-2
|
|
09:15 |
U-10 drenge - Pulje C |
59
|
Hinnerup 2
- HSK 3
|
8-0
|
|
09:15 |
U-10 drenge - Pulje C |
60
|
Viby 1
- Brabrand
|
0-3
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
533
|
Helsted Fremad 1
- Todbjerg Mejlby
|
4-1
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
534
|
Dronningborg 3
- Kristrup 2
|
3-1
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
51
|
Høst IF 1
- HSK 4
|
1-2
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
52
|
Hammel 1
- Hinnerup 3
|
0-1
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
53
|
Helsted Fremad 2
- Lystrup 1
|
1-2
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
54
|
HSK 3
- Åbyhøj
|
1-1
|
|
09:45 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
61
|
VRI
- Brabrand
|
0-1
|
|
09:45 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
62
|
LIK
- Viby
|
1-1
|
|
09:45 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
1
|
Hørning
- Randers Freja 2
|
0-3
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
533
|
Lystrup 2
- Dronningborg 1
|
3-2
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
534
|
Hammel 2
- Hinnerup 1
|
1-4
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
51
|
HSK 2
- Vorup 1
|
1-4
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
52
|
Vorup 2
- Dronningborg 2
|
4-6
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
53
|
Hammel 3
- Hinnerup 2
|
5-2
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
54
|
HSK 1
- Kristrup 1
|
3-0
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
55
|
HSK 3
- HSF Randers 2
|
0-2
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
56
|
Hammel 2
- Lystrup 1
|
1-2
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
57
|
Hammel 3
- HSK 4
|
1-3
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
58
|
Høst IF
- Rougsø FF
|
0-3
|
|
10:15 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
3
|
Hammel
- Randers Freja 1
|
0-4
|
|
10:15 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
4
|
HSK 1
- AIA Tranbjerg 2
|
0-1
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
533
|
Todbjerg Mejlby
- Dronningborg 3
|
0-8
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
534
|
Helsted Fremad 1
- Høst IF 1
|
4-3
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
51
|
HSK 4
- Kristrup 2
|
4-2
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
52
|
Helsted Fremad 2
- Åbyhøj
|
1-2
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
53
|
Hammel 1
- Lystrup 1
|
1-6
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
54
|
HSK 3
- Hinnerup 3
|
0-3
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
55
|
HOG
- Hørning B1
|
1-1
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
56
|
Høst IF 1
- Stjær
|
1-7
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
57
|
HSK 2
- Hørning B2
|
1-1
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
58
|
KB 1
- VIK 1
|
1-2
|
|
10:30 |
U-10 drenge - Pulje C |
59
|
HSK 3
- Viby 1
|
1-4
|
|
10:30 |
U-10 drenge - Pulje C |
60
|
Hinnerup 2
- Brabrand
|
2-1
|
|
10:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
61
|
Hammel 2
- LIK
|
1-3
|
|
10:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
62
|
Brabrand
- Viby
|
4-1
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
533
|
Dronningborg 1
- Hammel 2
|
2-1
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
534
|
Vorup 1
- Hinnerup 1
|
0-1
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
51
|
Lystrup 2
- HSK 2
|
1-3
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
52
|
Dronningborg 2
- Hammel 3
|
1-0
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
53
|
Kristrup 1
- Hinnerup 2
|
1-0
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
54
|
Vorup 2
- HSK 1
|
2-3
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
55
|
Hammel 2
- HSK 3
|
5-0
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
56
|
HSF Randers 2
- Lystrup 1
|
0-6
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
57
|
HSK 4
- Høst IF
|
3-0
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
58
|
Hammel 3
- Rougsø FF
|
0-5
|
|
11:00 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
61
|
Hammel 3
- HSK 2
|
1-5
|
|
11:00 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
62
|
FC Langelinie
- Ans IF
|
6-0
|
|
11:00 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
1
|
HSK U13
- Hørning
|
1-1
|
|
11:00 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
3
|
AIA Tranbjerg 1
- Randers Freja 2
|
4-1
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
533
|
Dronningborg 3
- Helsted Fremad 1
|
2-0
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
534
|
Kristrup 2
- Høst IF 1
|
2-0
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
51
|
Todbjerg Mejlby
- HSK 4
|
1-3
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
52
|
Åbyhøj
- Hammel 1
|
4-1
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
53
|
Helsted Fremad 2
- HSK 3
|
1-3
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
54
|
Hinnerup 3
- Lystrup 1
|
1-3
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
55
|
Hørning B1
- Høst IF 1
|
5-2
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
56
|
HOG
- Stjær
|
1-2
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
57
|
Hørning B2
- KB 1
|
1-1
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
58
|
HSK 2
- VIK 1
|
0-5
|
|
11:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
61
|
VRI
- Hammel 2
|
1-1
|
|
11:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
62
|
Brabrand
- LIK
|
1-4
|
|
11:45 |
U-10 drenge - Pulje C |
59
|
Brabrand
- HSK 3
|
5-0
|
|
11:45 |
U-10 drenge - Pulje C |
60
|
Viby 1
- Hinnerup 2
|
0-9
|
|
11:45 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
3
|
Hammel
- AIA Tranbjerg 2
|
0-2
|
|
11:45 |
U-14 drenge - Pulje 2 |
4
|
Randers Freja 1
- HSK 1
|
0-0
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
533
|
HSK 2
- Hammel 2
|
4-1
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
534
|
Hinnerup 1
- Dronningborg 1
|
3-0
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
51
|
Vorup 1
- Lystrup 2
|
1-4
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
52
|
HSK 1
- Hammel 3
|
5-0
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
53
|
Hinnerup 2
- Dronningborg 2
|
2-2
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
54
|
Kristrup 1
- Vorup 2
|
3-3
|
|
12:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
55
|
Lystrup 1
- HSK 3
|
6-0
|
|
12:00 |
U-9 drenge - Pulje B1 |
56
|
HSF Randers 2
- Hammel 2
|
2-2
|
|
12:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
57
|
Rougsø FF
- HSK 4
|
6-1
|
|
12:00 |
U-9 drenge - Pulje B2 |
58
|
Høst IF
- Hammel 3
|
0-3
|
|
12:00 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
61
|
Ans IF
- Hammel 3
|
1-3
|
|
12:00 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
62
|
HSK 2
- FC Langelinie
|
0-1
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
533
|
HSK 4
- Helsted Fremad 1
|
2-2
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
534
|
Høst IF 1
- Dronningborg 3
|
3-1
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
51
|
Kristrup 2
- Todbjerg Mejlby
|
2-1
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
52
|
Hammel 1
- Helsted Fremad 2
|
2-3
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
53
|
Lystrup 1
- HSK 3
|
1-3
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
54
|
Åbyhøj
- Hinnerup 3
|
4-2
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
55
|
Stjær
- Hørning B1
|
0-3
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje B3 |
56
|
Høst IF 1
- HOG
|
0-7
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
57
|
VIK 1
- Hørning B2
|
2-0
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje B4 |
58
|
KB 1
- HSK 2
|
6-0
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
59
|
Hammel 1
- HSF Randers 1
|
1-3
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
60
|
HSK 1
- Hørning A
|
1-0
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
61
|
Viby
- Hammel 2
|
0-1
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
62
|
LIK
- VRI
|
1-2
|
|
12:30 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
1
|
Randers Freja 2
- HSK U13
|
7-0
|
|
12:30 |
U-14 drenge - Pulje 1 |
3
|
Hørning
- AIA Tranbjerg 1
|
1-4
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
533
|
Dronningborg 1
- HSK 2
|
0-2
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
534
|
Hammel 2
- Vorup 1
|
2-5
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 1 |
51
|
Hinnerup 1
- Lystrup 2
|
3-1
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
52
|
Dronningborg 2
- HSK 1
|
1-3
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
53
|
Hammel 3
- Kristrup 1
|
0-1
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje 2 |
54
|
Hinnerup 2
- Vorup 2
|
2-1
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
Hørning C
- VIK 2
|
0-4
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
Hinnerup 2
- Mariager 2
|
3-0
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
59
|
KB 2
- Mariager 1
|
0-1
|
|
13:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
60
|
Lystrup
- Ebeltoft IF
|
0-2
|
|
13:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
61
|
HA 85 1
- HA 85 2
|
0-0
|
|
13:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
62
|
HOG
- Hammel
|
0-0
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
533
|
Dronningborg 3
- HSK 4
|
2-2
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
534
|
Helsted Fremad 1
- Kristrup 2
|
2-0
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 3 |
51
|
Høst IF 1
- Todbjerg Mejlby
|
3-0
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
52
|
Hinnerup 3
- Helsted Fremad 2
|
2-1
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
53
|
HSK 3
- Hammel 1
|
4-2
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje 4 |
54
|
Lystrup 1
- Åbyhøj
|
1-0
|
|
13:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
55
|
Hinnerup 1
- HSK 1
|
1-2
|
|
13:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
56
|
HSF Randers 1
- Hørning A
|
2-1
|
|
13:30 |
U-9 drenge - Kvart B5 |
61
|
Treer Pulje B1
- Firer Pulje B2
|
3-0
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
57
|
FC Langelinie
- Hammel 3
|
3-0
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje B1 |
58
|
HSK 2
- Ans IF
|
3-2
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
59
|
Hammel 2
- Brabrand
|
2-4
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje B2 |
60
|
Viby
- VRI
|
2-2
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje A |
62
|
Hinnerup 1
- Viby
|
2-0
|
|
13:45 |
U-14 drenge - Semi B1 |
3
|
Hørning
- Hammel
|
0-2
|
|
13:45 |
U-14 drenge - Semi B2 |
4
|
HSK 1
- HSK U13
|
4-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B6 |
533
|
Treer Pulje B2
- Firer Pulje B1
|
3-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B7 |
534
|
Treer Pulje B3
- Firer Pulje B4
|
5-2
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B8 |
54
|
Treer Pulje B4
- Firer Pulje B3
|
4-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B1 |
55
|
Vinder Pulje B1
- Toer Pulje B2
|
3-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B2 |
56
|
Vinder Pulje B2
- Toer Pulje B1
|
5-6
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B3 |
57
|
Vinder Pulje B3
- Toer Pulje B4
|
1-4
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Kvart B4 |
58
|
Vinder Pulje B4
- Toer Pulje B3
|
3-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
59
|
VIK 2
- Hinnerup 2
|
5-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
60
|
Hørning C
- KB 2
|
1-7
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
61
|
Mariager 1
- Mariager 2
|
3-0
|
|
14:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
Ebeltoft IF
- HA 85 1
|
0-1
|
|
14:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
Hammel
- HA 85 2
|
0-2
|
|
14:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
Lystrup
- HOG
|
1-4
|
|
14:15 |
U-10 drenge - Pulje A |
62
|
Hammel 1
- HSK 1
|
1-4
|
|
14:30 |
U-8 drenge - Semi A1 |
533
|
Hinnerup 1
- HSK 1
|
2-0
|
|
14:30 |
U-8 drenge - Semi A2 |
534
|
HSK 4
- Lystrup 1
|
4-0
|
|
14:30 |
U-8 drenge - Semi B1 |
51
|
HSK 2
- Kristrup 1
|
0-1
|
|
14:30 |
U-8 drenge - Semi B2 |
52
|
Dronningborg 3
- Åbyhøj
|
3-1
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Kvart B1 |
57
|
FC Langelinie
- Viby
|
3-1
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Kvart B2 |
58
|
HSK 2
- Hammel 2
|
0-1
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Kvart B3 |
59
|
Hammel 3
- VRI
|
0-7
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Kvart B4 |
60
|
Ans IF
- LIK
|
0-3
|
|
14:30 |
U-14 drenge - Semi A1 |
3
|
AIA Tranbjerg 1
- AIA Tranbjerg 2
|
3-1
|
|
14:30 |
U-14 drenge - Semi A2 |
4
|
Randers Freja 1
- Randers Freja 2
|
1-0
|
|
14:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
55
|
Hammel 1
- Hinnerup 1
|
2-3
|
|
14:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
56
|
HSF Randers 1
- HSK 1
|
2-1
|
|
15:00 |
U-14 drenge - Finale B |
1
|
Hammel
- HSK 1
|
0-2
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Semi B1 |
55
|
Vinder Kvart B1
- Vinder Kvart B3
|
0-1
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Semi B2 |
56
|
Vinder Kvart B2
- Vinder Kvart B4
|
1-5
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Semi B3 |
57
|
Vinder Kvart B5
- Vinder Kvart B7
|
2-3
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Semi B4 |
58
|
Vinder Kvart B6
- Vinder Kvart B8
|
0-6
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
59
|
Hinnerup 2
- Hørning C
|
1-0
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
60
|
Mariager 2
- KB 2
|
0-3
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
61
|
VIK 2
- Mariager 1
|
0-1
|
|
15:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
HOG
- HA 85 1
|
0-0
|
|
15:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
HA 85 2
- Ebeltoft IF
|
3-0
|
|
15:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
Hammel
- Lystrup
|
3-0
|
|
15:30 |
U-8 drenge - Finale A |
533
|
Hinnerup 1
- HSK 4
|
3-0
|
|
15:30 |
U-8 drenge - Finale B |
534
|
Kristrup 1
- Dronningborg 3
|
0-1
|
|
15:30 |
U-10 drenge - Semi B1 |
57
|
FC Langelinie
- VRI
|
0-1
|
|
15:30 |
U-10 drenge - Semi B2 |
58
|
Hammel 2
- LIK
|
2-0
|
|
15:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
55
|
Hørning A
- Hinnerup 1
|
6-1
|
|
15:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
56
|
HSK 1
- Hammel 1
|
2-0
|
|
15:30 |
U-10 drenge - Pulje A |
61
|
Viby
- Hammel 1
|
3-0
|
|
15:30 |
U-10 drenge - Pulje A |
62
|
HSK 1
- Hinnerup 1
|
1-5
|
|
15:45 |
U-14 drenge - Finale A |
1
|
AIA Tranbjerg 1
- Randers Freja 1
|
0-3
|
|
16:00 |
U-9 drenge - Finale B1 |
55
|
Vinder Semi B1
- Vinder Semi B2
|
3-4
|
|
16:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
56
|
Mariager 1
- Hørning C
|
6-0
|
|
16:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
KB 2
- Hinnerup 2
|
1-0
|
|
16:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
Mariager 2
- VIK 2
|
0-3
|
|
16:00 |
U-9 drenge - Finale B2 |
59
|
Vinder Semi B3
- Vinder Semi B4
|
6-0
|
|
16:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
Ebeltoft IF
- HOG
|
0-6
|
|
16:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
HA 85 1
- Hammel
|
5-0
|
|
16:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
HA 85 2
- Lystrup
|
0-2
|
|
16:30 |
U-10 drenge - Finale B |
57
|
VRI
- Hammel 2
|
2-1
|
|
16:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
55
|
Hinnerup 1
- HSF Randers 1
|
1-3
|
|
16:30 |
U-9 drenge - Pulje A |
56
|
Hørning A
- Hammel 1
|
3-0
|
|
16:45 |
U-10 drenge - Pulje A |
61
|
Hammel 1
- Hinnerup 1
|
1-4
|
|
16:45 |
U-10 drenge - Pulje A |
62
|
HSK 1
- Viby
|
0-2
|
|
17:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
55
|
Hinnerup 2
- Mariager 1
|
1-3
|
|
17:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
56
|
Hørning C
- Mariager 2
|
3-0
|
|
17:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
KB 2
- VIK 2
|
0-1
|
|
17:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
HA 85 1
- Lystrup
|
4-0
|
|
17:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
Ebeltoft IF
- Hammel
|
1-3
|
|
17:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
HA 85 2
- HOG
|
0-2
|