Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
1 | 15:46 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - Grenaa IF 2 | 2-1 |
2 | 15:46 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 3 - Auning IF 2 | 1-2 |
3 | 15:53 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 3 - Auning IF | 0-1 |
4 | 15:53 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Allingåbro IF - Mørke IF | 7-0 |
5 | 16:00 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Taastrup FC - Helsted Fremad IF | 0-2 |
6 | 16:00 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Grena IF 3 - Hornslet IF 3 | 0-4 |
7 | 16:07 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 2 - Grenaa IF 3 | 1-4 |
8 | 16:07 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Allingåbro IF - Auning IF 2 | 1-3 |
9 | 16:14 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Taastrup FC - Grenaa IF 1 | 1-0 |
10 | 16:14 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Mørke IF - Grena IF 3 | 0-2 |
11 | 16:21 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Auning IF - Helsted Fremad IF | 0-0 |
12 | 16:21 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 3 - Allingåbro IF | 1-1 |
13 | 16:28 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 3 - Taastrup FC | 1-0 |
14 | 16:28 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - Grena IF 3 | 2-0 |
15 | 16:35 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Helsted Fremad IF - Grenaa IF 2 | 3-0 |
16 | 16:35 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Mørke IF - Hornslet IF 3 | 1-4 |
17 | 16:42 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - Auning IF | 1-0 |
18 | 16:42 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Grena IF 3 - Allingåbro IF | 0-1 |
19 | 16:49 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Helsted Fremad IF - Grenaa IF 3 | 4-0 |
20 | 16:49 | U12 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - Mørke IF | 4-2 |
21 | 16:56 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Auning IF - Grenaa IF 2 | 0-0 |
22 | 16:56 | U12 C - 3/4. plads | Hal B | Allingåbro IF - Grena IF 3 | 6-0 |
23 | 17:03 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 3 - Grenaa IF 1 | 0-2 |
24 | 17:03 | U12 C - Finale | Hal B | Auning IF 2 - Hornslet IF 3 | 1-0 |
25 | 17:15 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | Rougsø FC - Vivild IF | 1-0 |
26 | 17:22 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | IK Rosendahl - Taastrup FC | 5-0 |
27 | 17:25 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | West Bromwich - Åbyhøj IF 1 | 4-1 |
28 | 17:29 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Auning IF - Allingåbro/Nørager 1 | 2-1 |
29 | 17:32 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 1 - Grenaa IF 1 | 3-1 |
30 | 17:36 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Grenaa IF 1 - Åbyhøj IF 1 | 2-4 |
31 | 17:39 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Taastrup FC - Auning IF | 1-1 |
32 | 17:43 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - IK Rosendahl | 1-6 |
33 | 17:46 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | Åbyhøj IF 1 - Hornslet IF 1 | 4-5 |
34 | 17:50 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | Taastrup FC - Rougsø FC | 0-1 |
35 | 17:53 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - West Bromwich | 1-4 |
36 | 17:57 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Allingåbro/Nørager 1 - Grenaa IF 1 | 3-3 |
37 | 18:00 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - Helsted Fremad IF | 0-1 |
38 | 18:04 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Åbyhøj IF 1 - Auning IF | 1-2 |
39 | 18:07 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | West Bromwich - Hornslet IF 1 | 4-2 |
40 | 18:11 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | Rougsø FC - IK Rosendahl | 0-3 |
41 | 18:14 | U12 A - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - Åbyhøj IF 1 | 1-2 |
42 | 18:18 | U13/U14 P - Pulje 1 | Hal B | Taastrup FC - Vivild IF | 0-0 |
43 | 18:21 | U12 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 2 - Taastrup FC | 2-1 |
44 | 18:25 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Auning IF - Grenaa IF 1 | 2-2 |
45 | 18:28 | U12 A - 3/4. plads | Hal A | Åbyhøj IF 1 - Grenaa IF 1 | 4-2 |
46 | 18:32 | U13 A - Pulje 1 | Hal B | Åbyhøj IF 1 - Allingåbro/Nørager 1 | 1-5 |
47 | 18:35 | U12 A - Finale | Hal A | West Bromwich - Hornslet IF 1 | 3-0 |
48 | 18:39 | U13/U14 P - 3/4. plads | Hal B | Vivild IF - Taastrup FC | 2-1 |
49 | 18:46 | U13/U14 P - Finale | Hal B | IK Rosendahl - Rougsø FC | 4-1 |
50 | 18:53 | U13 A - 3/4. plads | Hal B | Åbyhøj IF 1 - Grenaa IF 1 | 2-3 |
51 | 19:00 | U13 A - Finale | Hal B | Auning IF - Allingåbro/Nørager 1 | 0-1 |
52 | 19:15 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | FC Skanderborg - VIK 2 | 2-0 |
53 | 19:22 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Hornslet IF 2 | 1-2 |
54 | 19:25 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | Allingåbro/Nørager 2 - Grenaa IF 3 | 0-1 |
55 | 19:29 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | VIK 1 - Thisted FC | 1-3 |
56 | 19:32 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | Aabyhøj IF 2 - IF Alliancen 1 | 0-6 |
57 | 19:36 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | Åbyhøj IF 2 - Grenaa IF 2 | 1-0 |
58 | 19:39 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | IF Alliancen 2 - Vivild IF | 2-1 |
59 | 19:43 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | VIK 2 - Auning IF 1 | 0-4 |
60 | 19:46 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | Grenaa IF 2 - Frøstrup Hannæs | 1-2 |
61 | 19:50 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - FC Skanderborg | 0-3 |
62 | 19:53 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 3 - Aabyhøj IF 2 | 3-0 |
63 | 19:57 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | Thisted FC - Åbyhøj IF 2 | 5-1 |
64 | 20:00 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | IF Alliancen 1 - Allingåbro/Nørager 2 | 1-3 |
65 | 20:04 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | Grenaa IF 2 - VIK 1 | 2-3 |
66 | 20:07 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | Vivild IF - Grenaa IF 2 | 1-5 |
67 | 20:11 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | FC Skanderborg - Auning IF 1 | 0-3 |
68 | 20:14 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | Frøstrup Hannæs - IF Alliancen 2 | 4-3 |
69 | 20:18 | U12 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - VIK 2 | 1-0 |
70 | 20:21 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | Allingåbro/Nørager 2 - Aabyhøj IF 2 | 2-1 |
71 | 20:25 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | VIK 1 - Åbyhøj IF 2 | 5-1 |
72 | 20:28 | U13 B/C - Pulje 1 | Hal A | IF Alliancen 1 - Grenaa IF 3 | 7-2 |
73 | 20:32 | U12 B - Pulje 2 | Hal B | Grenaa IF 2 - Thisted FC | 1-4 |
74 | 20:35 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | IF Alliancen 2 - Grenaa IF 2 | 2-3 |
75 | 20:40 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF - Hørning GF | 1-1 |
76 | 20:42 | U13 B/C - Pulje 2 | Hal A | Frøstrup Hannæs - Vivild IF | 4-0 |
77 | 20:47 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 4-1 |
78 | 20:50 | U13 B/C - 7/8. plads | Hal A | Aabyhøj IF 2 - Vivild IF | 1-3 |
79 | 20:54 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - FC Aarhus | 2-2 |
80 | 20:57 | U12 B - 7/8. plads | Hal A | VIK 2 - Grenaa IF 2 | 2-4 |
81 | 21:01 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Hørning GF - Auning IF 1 | 1-4 |
82 | 21:04 | U13 B/C - 5-6. plads | Hal A | IF Alliancen 2 - Grenaa IF 3 | 4-2 |
83 | 21:08 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - Hornslet IF | 3-0 |
84 | 21:11 | U12 B - 5/6. plads | Hal A | Åbyhøj IF 2 - Hornslet IF 2 | 2-1 |
85 | 21:15 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - FC Aarhus | 0-7 |
86 | 21:18 | U13 B/C - 3/4. plads | Hal A | Allingåbro/Nørager 2 - Grenaa IF 2 | 2-3 |
87 | 21:22 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Vivild IF | 1-2 |
88 | 21:25 | U12 B - 3/4. plads | Hal A | FC Skanderborg - VIK 1 | 1-2 |
89 | 21:29 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | FC Aarhus - Hørning GF | 2-2 |
90 | 21:32 | U13 B/C - Finale | Hal A | Frøstrup Hannæs - IF Alliancen 1 | 5-3 |
91 | 21:36 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF - Auning IF 2 | 6-0 |
92 | 21:39 | U12 B - Finale | Hal A | Thisted FC - Auning IF 1 | 3-0 |
93 | 21:43 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | FC Aarhus - Auning IF 1 | 4-1 |
94 | 21:50 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - Hørning GF | 2-1 |
95 | 21:57 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Hornslet IF | 1-1 |
96 | 22:04 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - Auning IF 2 | 8-0 |
97 | 22:11 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF - FC Aarhus | 3-2 |
98 | 22:18 | U14 B/C - Pulje 1 | Hal B | Hørning GF - Vivild IF | 0-2 |
Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
150 | 09:00 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Søften GF 2 - Dronningborg B 2 | 1-1 |
151 | 09:00 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Egebjerg/ Gedved 2 - Langaa IK | 1-0 |
152 | 09:07 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Auning IF 1 - SIF Assentoft | 1-1 |
153 | 09:07 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Søften GF 3 - Hornbæk SF 2 | 0-3 |
154 | 09:14 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 1 - Grenaa IF 1 | 2-0 |
155 | 09:14 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Hadsten SK | 0-1 |
156 | 09:21 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | TRIF 1 - Holstebro B | 2-3 |
157 | 09:21 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Langaa IK - Søften GF 3 | 1-0 |
158 | 09:28 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 2 - Søften GF 2 | 4-0 |
159 | 09:28 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Egebjerg/ Gedved 2 | 0-1 |
160 | 09:35 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Auning IF 1 - Dronningborg B 2 | 1-2 |
161 | 09:35 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Hornbæk SF 2 - Hadsten SK | 4-1 |
162 | 09:42 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - TRIF 1 | 0-3 |
163 | 09:42 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Søften GF 3 - Kristrup B 1 | 0-2 |
164 | 09:49 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | Holstebro B - Hornslet IF 1 | 1-2 |
165 | 09:49 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Hadsten SK - Langaa IK | 2-1 |
166 | 09:56 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | SIF Assentoft - Hornslet IF 2 | 1-2 |
167 | 09:56 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Egebjerg/ Gedved 2 - Hornbæk SF 2 | 1-0 |
168 | 10:03 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Søften GF 2 - Auning IF 1 | 0-3 |
169 | 10:03 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Hadsten SK - Søften GF 3 | 3-2 |
170 | 10:10 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 1 - TRIF 1 | 2-1 |
171 | 10:10 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Hornbæk SF 2 - Langaa IK | 2-1 |
172 | 10:17 | U11 A - Pulje 1 | Hal A | Holstebro B - Grenaa IF 1 | 1-1 |
173 | 10:17 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Søften GF 3 - Egebjerg/ Gedved 2 | 1-0 |
174 | 10:24 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Dronningborg B 2 - Hornslet IF 2 | 1-3 |
175 | 10:24 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Hornbæk SF 2 | 2-1 |
176 | 10:31 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | SIF Assentoft - Søften GF 2 | 3-0 |
177 | 10:31 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Egebjerg/ Gedved 2 - Hadsten SK | 2-0 |
178 | 10:38 | U11 A - 3/4. plads | Hal A | Nr. 3 Pulje 1 - Nr. 4 Pulje 1 | 2-0 |
179 | 10:38 | U10 B - Pulje 2 | Hal B | Langaa IK - Kristrup B 1 | 0-0 |
180 | 10:45 | U11 A - Finale | Hal A | Nr. 1 Pulje 1 - Nr. 2 Pulje 1 | 3-1 |
181 | 10:52 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 2 - Auning IF 1 | 1-1 |
182 | 10:59 | U10 B - Pulje 1 | Hal A | Dronningborg B 2 - SIF Assentoft | 0-3 |
183 | 11:00 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Egebjerg/Gedved 1 - Dronningborg B 1 | 2-0 |
184 | 11:07 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Hornbæk SF 1 - Søften GF 1 | 3-0 |
185 | 11:14 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 1 - Egebjerg/Gedved 1 | 1-3 |
186 | 11:20 | U10 B - 9/10. plads | Hal A | Søften GF 2 - Langaa IK | 0-2 |
187 | 11:21 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Hornbæk SF 1 - Dronningborg B 1 | 4-1 |
188 | 11:27 | U10 B - 7/8. plads | Hal A | Dronningborg B 2 - Kristrup B 1 | 1-3 |
189 | 11:28 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Søften GF 1 - Hornslet IF 1 | 1-2 |
190 | 11:34 | U10 B - 5/6. plads | Hal A | Auning IF 1 - Hadsten SK | 0-1 |
191 | 11:35 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Egebjerg/Gedved 1 - Hornbæk SF 1 | 2-5 |
192 | 11:41 | U10 B - 3/4. plads | Hal A | SIF Assentoft - Hornbæk SF 2 | 4-1 |
193 | 11:42 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Dronningborg B 1 - Hornslet IF 1 | 2-0 |
194 | 11:48 | U10 B - Finale | Hal A | Hornslet IF 2 - Egebjerg/ Gedved 2 | 2-4 |
195 | 11:49 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Søften GF 1 - Egebjerg/Gedved 1 | 0-1 |
196 | 11:56 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 1 - Hornbæk SF 1 | 1-4 |
197 | 12:03 | U10 A - Pulje 1 | Hal B | Dronningborg B 1 - Søften GF 1 | 4-1 |
198 | 12:10 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Allingåbro IF - Randers Freja 2 | 2-2 |
199 | 12:17 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Auning IF 1 - Grenaa IF 2 | 2-0 |
200 | 12:20 | U10 A - 3/4. plads | Hal B | Dronningborg B 1 - Hornslet IF 1 | 1-0 |
201 | 12:24 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | VRI - Kristrup B 1 | 4-1 |
202 | 12:27 | U10 A - Finale | Hal B | Hornbæk SF 1 - Egebjerg/Gedved 1 | 3-1 |
203 | 12:31 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Randers Freja 2 - Auning IF 1 | 2-2 |
204 | 12:45 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | AC Norddjurs - Nørager B 1 | 2-2 |
205 | 12:50 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | VRI - Allingåbro IF | 3-0 |
206 | 12:52 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | TRIF 2 - Hornslet IF 2 | 0-2 |
207 | 12:57 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Grenaa IF 2 - Kristrup B 1 | 1-1 |
208 | 12:59 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Randers Freja 1 - AC Norddjurs | 3-2 |
209 | 13:04 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Auning IF 1 - VRI | 3-2 |
210 | 13:06 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | TRIF 2 - Nørager B 1 | 0-0 |
211 | 13:11 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Kristrup B 1 - Randers Freja 2 | 2-0 |
212 | 13:13 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - Randers Freja 1 | 1-1 |
213 | 13:18 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Allingåbro IF - Grenaa IF 2 | 2-1 |
214 | 13:20 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | AC Norddjurs - TRIF 2 | 1-4 |
215 | 13:25 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Kristrup B 1 - Auning IF 1 | 1-3 |
216 | 13:27 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 1 - Randers Freja 1 | 0-3 |
217 | 13:32 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Grenaa IF 2 - Randers Freja 2 | 3-2 |
218 | 13:34 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - AC Norddjurs | 3-2 |
219 | 13:39 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Auning IF 1 - Allingåbro IF | 1-1 |
220 | 13:41 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Randers Freja 1 - TRIF 2 | 3-4 |
221 | 13:46 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | VRI - Grenaa IF 2 | 2-1 |
222 | 13:48 | U11 B - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 1 - Hornslet IF 2 | 2-2 |
223 | 13:53 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Allingåbro IF - Kristrup B 1 | 0-3 |
224 | 14:00 | U11 B - Pulje 2 | Hal A | Randers Freja 2 - VRI | 0-3 |
225 | 14:00 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - Egebjerg/Gedved 3 | 1-3 |
226 | 14:07 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 3 - TRIF | 0-0 |
227 | 14:14 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Kristrup B 2 - TUIF Tylstrup | 0-1 |
228 | 14:15 | U11 B - 9/10. plads | Hal A | AC Norddjurs - Grenaa IF 2 | 5-1 |
229 | 14:21 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Egebjerg/Gedved 3 - Hornslet IF 3 | 0-0 |
230 | 14:22 | U11 B - 7/8. plads | Hal A | Nørager B 1 - Allingåbro IF | 2-1 |
231 | 14:28 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Kristrup B 2 - Auning IF 2 | 3-2 |
232 | 14:29 | U11 B - 5/6. plads | Hal A | Randers Freja 1 - Kristrup B 1 | 3-1 |
233 | 14:35 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | TRIF - TUIF Tylstrup | 3-0 |
234 | 14:36 | U11 B - 3/4. plads | Hal A | TRIF 2 - Auning IF 1 | 0-2 |
235 | 14:42 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 3 - Kristrup B 2 | 0-2 |
236 | 14:43 | U11 B - Finale | Hal A | Hornslet IF 2 - VRI | 1-2 |
237 | 14:49 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | TUIF Tylstrup - Egebjerg/Gedved 3 | 3-3 |
238 | 14:56 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - TRIF | 0-3 |
239 | 15:03 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | TUIF Tylstrup - Hornslet IF 3 | 4-0 |
240 | 15:05 | U10/U 11 P - Pulje 1 | Hal A | HOG Hinnerup 1 - HEI | 0-3 |
241 | 15:10 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | TRIF - Egebjerg/Gedved 3 | 2-0 |
242 | 15:12 | U10/U 11 P - Pulje 2 | Hal A | SIF Assentoft - HOG Hinnerup 2 | 1-1 |
243 | 15:17 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 3 - Auning IF 2 | 0-1 |
244 | 15:19 | U10/U 11 P - Pulje 3 | Hal A | Hornslet IF 1 - Auning IF | 2-1 |
245 | 15:24 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Kristrup B 2 - TRIF | 2-1 |
246 | 15:26 | U10/U 11 P - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 2 - HOG Hinnerup 1 | 1-3 |
247 | 15:31 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - TUIF Tylstrup | 1-1 |
248 | 15:33 | U10/U 11 P - Pulje 2 | Hal A | Vejlby IK - SIF Assentoft | 3-0 |
249 | 15:38 | U10 C - Pulje 1 | Hal B | Egebjerg/Gedved 3 - Kristrup B 2 | 0-6 |
250 | 15:40 | U10/U 11 P - Pulje 3 | Hal A | HOG Hinnerup 3 - Hornslet IF 1 | 0-2 |
251 | 15:47 | U10/U 11 P - Pulje 1 | Hal A | HEI - Hornslet IF 2 | 1-0 |
252 | 15:54 | U10/U 11 P - Pulje 2 | Hal A | HOG Hinnerup 2 - Vejlby IK | 0-1 |
253 | 16:00 | U11 C - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 2 - Kristrup B 2 | 1-1 |
254 | 16:01 | U10/U 11 P - Pulje 3 | Hal A | Auning IF - HOG Hinnerup 3 | 1-2 |
255 | 16:07 | U11 C - Pulje 2 | Hal B | Hornslet IF 3 - Randers Freja 4 | 0-1 |
256 | 16:14 | U11 C - Pulje 3 | Hal B | Kristrup B 3 - Auning IF | 1-0 |
257 | 16:20 | U10/U 11 P - Finalerunde C | Hal A | Hornslet IF 2 - SIF Assentoft | 1-0 |
258 | 16:21 | U11 C - Pulje 1 | Hal B | TRIF 3 - Nørager B 2 | 1-1 |
259 | 16:27 | U10/U 11 P - Finalerunde B | Hal A | HOG Hinnerup 1 - HOG Hinnerup 2 | 2-1 |
260 | 16:28 | U11 C - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Hornslet IF 3 | 4-2 |
261 | 16:34 | U10/U 11 P - Finalerunde A | Hal A | HEI - Vejlby IK | 0-1 |
262 | 16:35 | U11 C - Pulje 3 | Hal B | Randers Freja 3 - Kristrup B 3 | 2-2 |
263 | 16:41 | U10/U 11 P - Finalerunde C | Hal A | SIF Assentoft - Auning IF | 3-0 |
264 | 16:42 | U11 C - Pulje 1 | Hal B | Kristrup B 2 - TRIF 3 | 1-0 |
265 | 16:48 | U10/U 11 P - Finalerunde B | Hal A | HOG Hinnerup 2 - HOG Hinnerup 3 | 2-2 |
266 | 16:49 | U11 C - Pulje 2 | Hal B | Randers Freja 4 - Kristrup B 1 | 0-1 |
267 | 16:55 | U10/U 11 P - Finalerunde A | Hal A | Vejlby IK - Hornslet IF 1 | 0-0 |
268 | 16:56 | U11 C - Pulje 3 | Hal B | Auning IF - Randers Freja 3 | 0-3 |
269 | 17:02 | U10/U 11 P - Finalerunde C | Hal A | Auning IF - Hornslet IF 2 | 1-1 |
270 | 17:09 | U10/U 11 P - Finalerunde B | Hal A | HOG Hinnerup 3 - HOG Hinnerup 1 | 2-0 |
271 | 17:15 | U11 C - Finalerunde C | Hal B | TRIF 3 - Hornslet IF 3 | 4-0 |
272 | 17:16 | U10/U 11 P - Finalerunde A | Hal A | Hornslet IF 1 - HEI | 0-2 |
273 | 17:22 | U11 C - Finalerunde B | Hal B | Nørager B 2 - Randers Freja 4 | 3-1 |
274 | 17:29 | U11 C - Finalerunde A | Hal B | Kristrup B 2 - Kristrup B 1 | 1-2 |
275 | 17:36 | U11 C - Finalerunde C | Hal A | Hornslet IF 3 - Auning IF | 0-1 |
276 | 17:43 | U11 C - Finalerunde B | Hal A | Randers Freja 4 - Kristrup B 3 | 0-0 |
277 | 17:50 | U11 C - Finalerunde A | Hal A | Kristrup B 1 - Randers Freja 3 | 2-3 |
278 | 17:57 | U11 C - Finalerunde C | Hal A | Auning IF - TRIF 3 | 1-1 |
279 | 18:04 | U11 C - Finalerunde B | Hal A | Kristrup B 3 - Nørager B 2 | 4-2 |
280 | 18:11 | U11 C - Finalerunde A | Hal A | Randers Freja 3 - Kristrup B 2 | 1-1 |
Nr. | Kl. | Pulje | Bane | Kamp | Res. |
---|---|---|---|---|---|
415 | 07:38 | U8 A/B - 7/8. plads | Hal B | Aarhus Fremad 2 - Aarhus Fremad 1 | |
418 | 07:59 | U8 A/B - 5/6. plads | Hal B | Kristrup B 1 - Vivild IF | |
301 | 08:00 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 3-4 |
302 | 08:00 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF 1 - Vivild IF 2 | 6-3 |
401 | 08:00 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Dronningborg B 1 - Dronningborg B 2 | 2-0 |
402 | 08:07 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Aarhus Fremad 2 - Vivild IF | 0-2 |
303 | 08:08 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Dronningborg B 1 - Dronningborg B 2 | 5-7 |
304 | 08:08 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | TRIF - Auning IF 1 | 8-1 |
403 | 08:14 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Aarhus Fremad 1 | 2-0 |
305 | 08:16 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Auning IF 2 - Vivild IF 1 | 4-2 |
306 | 08:16 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF 2 - Dronningborg B 1 | 2-7 |
404 | 08:21 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Dronningborg B 3 - Rougsø FF | 1-0 |
307 | 08:24 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Dronningborg B 2 - TRIF | 2-5 |
308 | 08:24 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF 1 - Vivild IF 1 | 0-4 |
405 | 08:28 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Dronningborg B 2 - Aarhus Fremad 2 | 2-1 |
309 | 08:32 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Vivild IF 2 - Auning IF 2 | 1-9 |
310 | 08:32 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 1 - TRIF | 1-4 |
406 | 08:35 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - Dronningborg B 1 | 0-0 |
311 | 08:40 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Dronningborg B 2 - Auning IF 1 | 6-1 |
312 | 08:40 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | TRIF - Auning IF 2 | 5-2 |
407 | 08:42 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Aarhus Fremad 1 - Dronningborg B 3 | 0-4 |
313 | 08:48 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Vivild IF 1 - Dronningborg B 1 | 2-5 |
314 | 08:48 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF 2 - Dronningborg B 2 | 0-7 |
408 | 08:49 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Rougsø FF - Kristrup B 1 | 1-0 |
315 | 08:56 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Dronningborg B 1 - Auning IF 1 | 4-0 |
316 | 08:56 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 2 - Vivild IF 1 | 3-5 |
409 | 08:56 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Dronningborg B 1 - Aarhus Fremad 2 | 2-1 |
410 | 09:03 | U8 A/B - Pulje 1 | Hal B | Vivild IF - Dronningborg B 2 | 1-2 |
317 | 09:04 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Auning IF 2 - Dronningborg B 1 | 2-5 |
318 | 09:04 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | TRIF - Vivild IF 2 | 6-0 |
411 | 09:10 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Kristrup B 1 - Dronningborg B 3 | 0-0 |
319 | 09:12 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Auning IF 2 - Dronningborg B 2 | 1-4 |
320 | 09:12 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF 1 - TRIF | 0-6 |
412 | 09:17 | U8 A/B - Pulje 2 | Hal B | Rougsø FF - Aarhus Fremad 1 | 4-1 |
321 | 09:20 | U5/U6 - Pulje 1 | Hal A - 1 | Auning IF 1 - Vivild IF 2 | 5-1 |
413 | 09:24 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 1-0 |
414 | 09:31 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Kristrup B 2 - Kolind/Perstrup IF | 0-0 |
416 | 09:45 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 2 - Kristrup B 2 | 0-0 |
417 | 09:52 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Kolind/Perstrup IF - Auning IF 1 | 0-2 |
419 | 10:06 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Auning IF 1 - Kristrup B 2 | 1-0 |
322 | 10:10 | U7 A - Pulje 1 | Hal A - 1 | Kolind/Perstrup IF - Helsted Fremad IF 1 | 2-2 |
323 | 10:10 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup SF 4 - Skødstrup SF 5 | 3-0 |
420 | 10:13 | U8 C - Pulje 1 | Hal B | Kolind/Perstrup IF - Auning IF 2 | 0-3 |
324 | 10:17 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 2 - Jarl Arden IF | 2-2 |
325 | 10:17 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | HOG Hinnerup 2 - Vivild IF | 3-2 |
421 | 10:20 | U8 A/B - 3/4. plads | Hal B | Dronningborg B 2 - Rougsø FF | |
326 | 10:24 | U7 A - Pulje 3 | Hal A - 1 | Skødstrup SF 2 - HOG Hinnerup 1 | 1-0 |
327 | 10:24 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 1 - Dronningborg B 2 | 1-2 |
422 | 10:27 | U8 A/B - Finale | Hal B | Dronningborg B 3 - Dronningborg B 1 | |
328 | 10:31 | U7 A - Pulje 1 | Hal A - 1 | Skødstrup SF 3 - Kolind/Perstrup IF | 4-1 |
329 | 10:31 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup SF 5 - HOG Hinnerup 2 | 0-4 |
423 | 10:34 | U8 C - 3/4. plads | Hal B | Kristrup B 2 - Kolind/Perstrup IF | 2-0 |
330 | 10:38 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Skødstrup SF 1 - Helsted Fremad IF 2 | 2-0 |
331 | 10:38 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 1 - Skødstrup SF 4 | 0-1 |
424 | 10:41 | U8 C - Finale | Hal B | Auning IF 1 - Auning IF 2 | 2-0 |
332 | 10:45 | U7 A - Pulje 3 | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 3 - Skødstrup SF 2 | 1-1 |
333 | 10:45 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF - Dronningborg B 2 | 1-1 |
425 | 11:00 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - Nørager B 2 | 1-2 |
426 | 11:07 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Skødstrup SF 2 - Helsted Fremad 2 | 3-1 |
427 | 11:14 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Vorup FB 2 - Åstrup IF | 1-0 |
334 | 11:15 | U7 A - Pulje 1 | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 1 - Skødstrup SF 3 | 1-1 |
335 | 11:15 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | HOG Hinnerup 2 - Dronningborg B 1 | 4-0 |
428 | 11:21 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | SIF Assentoft 2 - Hornslet IF 2 | 3-1 |
336 | 11:22 | U7 A - Pulje 2 | Hal A - 1 | Jarl Arden IF - Skødstrup SF 1 | 0-3 |
337 | 11:22 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 2 - Skødstrup SF 5 | 0-2 |
429 | 11:28 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 2 - Skødstrup SF 2 | 2-2 |
338 | 11:29 | U7 A - Pulje 3 | Hal A - 1 | HOG Hinnerup 1 - Helsted Fremad IF 3 | 5-0 |
339 | 11:29 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup SF 4 - Vivild IF | 1-3 |
430 | 11:35 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Helsted Fremad 2 - Vorup FB 2 | 3-2 |
340 | 11:36 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 2 - HOG Hinnerup 2 | 1-3 |
431 | 11:42 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Åstrup IF - SIF Assentoft 2 | 0-3 |
341 | 11:43 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Vivild IF - Skødstrup SF 5 | 1-1 |
432 | 11:49 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - Skødstrup SF 2 | 1-3 |
342 | 11:55 | U7 A - Finalerunde C | Hal A - 1 | Kolind/Perstrup IF - Jarl Arden IF | 2-4 |
343 | 11:55 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | HOG Hinnerup 2 - Skødstrup SF 4 | 3-0 |
433 | 11:56 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Helsted Fremad 2 - Nørager B 2 | 2-1 |
344 | 12:02 | U7 A - Finalerunde B | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 1 - Helsted Fremad IF 2 | 2-0 |
345 | 12:02 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Dronningborg B 1 - Vivild IF | 0-3 |
434 | 12:03 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Vorup FB 2 - SIF Assentoft 2 | 1-0 |
346 | 12:09 | U7 A - Finalerunde A | Hal A - 1 | Skødstrup SF 3 - Skødstrup SF 1 | 1-0 |
347 | 12:09 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup SF 4 - Dronningborg B 2 | 1-1 |
435 | 12:10 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Åstrup IF - Hornslet IF 2 | 1-3 |
348 | 12:16 | U7 A - Finalerunde C | Hal A - 1 | Jarl Arden IF - Helsted Fremad IF 3 | 3-1 |
349 | 12:16 | U7 B - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup SF 5 - Dronningborg B 1 | 4-0 |
436 | 12:17 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | SIF Assentoft 2 - Nørager B 2 | 1-0 |
350 | 12:23 | U7 A - Finalerunde B | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 2 - HOG Hinnerup 1 | 0-3 |
351 | 12:23 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | HOG Hinnerup 3 - Skødstrup FS 6 | 2-0 |
437 | 12:24 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Skødstrup SF 2 - Vorup FB 2 | 1-3 |
352 | 12:30 | U7 A - Finalerunde A | Hal A - 1 | Skødstrup SF 1 - Skødstrup SF 2 | 0-2 |
353 | 12:30 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF - Ommersyssel IF | 3-1 |
438 | 12:31 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Helsted Fremad 2 - Åstrup IF | 3-1 |
439 | 12:38 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Vorup FB 2 - Hornslet IF 2 | 3-0 |
440 | 12:45 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Åstrup IF - Skødstrup SF 2 | 2-2 |
354 | 12:50 | U7 A - Finalerunde C | Hal A - 1 | Helsted Fremad IF 3 - Kolind/Perstrup IF | 6-2 |
355 | 12:50 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Mørke IF - HOG Hinnerup 3 | 2-4 |
441 | 12:52 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 2 - Vorup FB 2 | 0-1 |
356 | 12:57 | U7 A - Finalerunde B | Hal A - 1 | HOG Hinnerup 1 - Helsted Fremad IF 1 | 2-1 |
357 | 12:57 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Auning IF - Skødstrup FS 6 | 3-1 |
442 | 12:59 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | SIF Assentoft 2 - Helsted Fremad 2 | 2-1 |
358 | 13:04 | U7 A - Finalerunde A | Hal A - 1 | Skødstrup SF 2 - Skødstrup SF 3 | 1-3 |
359 | 13:04 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Ommersyssel IF - Mørke IF | 2-1 |
443 | 13:06 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 2 - Åstrup IF | 2-1 |
360 | 13:11 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | HOG Hinnerup 3 - Auning IF | 0-0 |
444 | 13:13 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Skødstrup SF 2 - SIF Assentoft 2 | 1-5 |
361 | 13:18 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup FS 6 - Mørke IF | 1-1 |
445 | 13:20 | U9 B - Pulje 1 | Hal B | Hornslet IF 2 - Helsted Fremad 2 | 3-1 |
362 | 13:25 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Ommersyssel IF - HOG Hinnerup 3 | 2-3 |
446 | 13:30 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 3 - SIF Assentoft 4 | 0-2 |
363 | 13:32 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Mørke IF - Auning IF | 1-4 |
447 | 13:37 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Skødstrup SF 3 - Helsted Fremad 3 | 2-2 |
364 | 13:39 | U7 C - Pulje 1 | Hal A - 2 | Skødstrup FS 6 - Ommersyssel IF | 0-4 |
448 | 13:44 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | IF Midtdjurs 2 - Nørager B 3 | 1-1 |
449 | 13:51 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Skødstrup SF 3 - SIF Assentoft 4 | 0-1 |
450 | 13:58 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Helsted Fremad 3 - IF Midtdjurs 2 | 0-4 |
451 | 14:05 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Skødstrup SF 4 - Hornslet IF 1 | 1-0 |
365 | 14:10 | U7 C - 3/4. plads | Hal A - 2 | Ommersyssel IF - Mørke IF | 2-1 |
452 | 14:12 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | SIF Assentoft 3 - HEI | 0-1 |
366 | 14:17 | U7 C - Finale | Hal A - 2 | Auning IF - HOG Hinnerup 3 | 2-1 |
453 | 14:19 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Rougsø FF - Skødstrup SF 4 | 5-0 |
454 | 14:26 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | SIF Assentoft 3 - Hornslet IF 1 | 2-1 |
455 | 14:30 | U9 A - Pulje 1 | Hal A | Hornslet IF 3 - Vorup FB 1 | 1-1 |
456 | 14:33 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | HEI - Rougsø FF | 2-2 |
457 | 14:37 | U9 A - Pulje 2 | Hal A | Nørager B 1 - IF Midtdjurs 1 | 1-0 |
458 | 14:40 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Nørager B 3 - Skødstrup SF 3 | 4-1 |
459 | 14:44 | U9 A - Pulje 3 | Hal A | SIF Assentoft 1 - Auning IF | 2-2 |
460 | 14:47 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | SIF Assentoft 4 - IF Midtdjurs 2 | 0-2 |
461 | 14:51 | U9 A - Pulje 1 | Hal A | Helsted Fremad 1 - Hornslet IF 3 | 1-3 |
462 | 14:54 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | Helsted Fremad 3 - Nørager B 3 | 0-1 |
463 | 14:58 | U9 A - Pulje 2 | Hal A | Hobro IK - Nørager B 1 | 3-3 |
464 | 15:01 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Skødstrup SF 4 - SIF Assentoft 3 | 2-2 |
465 | 15:05 | U9 A - Pulje 3 | Hal A | Skødstrup SF 1 - SIF Assentoft 1 | 0-3 |
466 | 15:08 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Hornslet IF 1 - Rougsø FF | 0-3 |
467 | 15:12 | U9 A - Pulje 1 | Hal A | Vorup FB 1 - Helsted Fremad 1 | 2-2 |
468 | 15:15 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | HEI - Skødstrup SF 4 | 2-0 |
469 | 15:19 | U9 A - Pulje 2 | Hal A | IF Midtdjurs 1 - Hobro IK | 1-0 |
470 | 15:22 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | IF Midtdjurs 2 - Skødstrup SF 3 | 2-1 |
471 | 15:26 | U9 A - Pulje 3 | Hal A | Auning IF - Skødstrup SF 1 | 4-0 |
472 | 15:29 | U9 C - Pulje 1 | Hal B | SIF Assentoft 4 - Helsted Fremad 3 | 2-0 |
473 | 15:36 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Rougsø FF - SIF Assentoft 3 | 3-0 |
474 | 15:43 | U9 C - Pulje 2 | Hal B | Hornslet IF 1 - HEI | 0-0 |
475 | 15:45 | U9 A - Finalerunde C | Hal A | Helsted Fremad 1 - Hobro IK | 1-3 |
476 | 15:52 | U9 A - Finalerunde B | Hal A | Vorup FB 1 - IF Midtdjurs 1 | 2-3 |
477 | 15:59 | U9 A - Finalerunde A | Hal A | Hornslet IF 3 - Nørager B 1 | 1-1 |
478 | 16:00 | U9 C - Finalerunde E | Hal B | Helsted Fremad 3 - Hornslet IF 1 | 1-4 |
479 | 16:06 | U9 A - Finalerunde C | Hal A | Hobro IK - Skødstrup SF 1 | 1-0 |
480 | 16:07 | U9 C - Finalerunde D | Hal B | Skødstrup SF 3 - Skødstrup SF 4 | 4-0 |
481 | 16:13 | U9 A - Finalerunde B | Hal A | IF Midtdjurs 1 - SIF Assentoft 1 | 0-1 |
482 | 16:14 | U9 C - Finalerunde C | Hal B | Nørager B 3 - SIF Assentoft 3 | 1-2 |
483 | 16:20 | U9 A - Finalerunde A | Hal A | Nørager B 1 - Auning IF | 2-1 |
484 | 16:21 | U9 C - Finalerunde B | Hal B | SIF Assentoft 4 - HEI | 0-1 |
485 | 16:27 | U9 A - Finalerunde C | Hal A | Skødstrup SF 1 - Helsted Fremad 1 | 2-1 |
486 | 16:28 | U9 C - Finalerunde A | Hal B | IF Midtdjurs 2 - Rougsø FF | 3-2 |
487 | 16:34 | U9 A - Finalerunde B | Hal A | SIF Assentoft 1 - Vorup FB 1 | 4-2 |
488 | 16:40 | U9 P - Pulje 1 | Hal B | Grenaa IF 1 - Grenaa IF 2 | 1-2 |
489 | 16:41 | U9 A - Finalerunde A | Hal A | Auning IF - Hornslet IF 3 | 4-0 |
490 | 16:47 | U9 P - Pulje 1 | Hal B | Grenaa IF 2 - SIF Assentoft | 2-0 |
491 | 17:00 | U9 P - Pulje 1 | Hal A | SIF Assentoft - Grenaa IF 1 | 2-0 |
492 | 17:07 | U9 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 2 - Grenaa IF 1 | 1-0 |
493 | 17:25 | U9 P - Pulje 1 | Hal A | SIF Assentoft - Grenaa IF 2 | 1-2 |
494 | 17:32 | U9 P - Pulje 1 | Hal A | Grenaa IF 1 - SIF Assentoft | 2-1 |
495 | 17:45 | U9 P - 3/4. plads | Hal A | - - - | |
496 | 17:52 | U9 P - Finale | Hal A | - - - |