Nr. |
Kl. |
Pulje |
Bane |
Kamp |
Res. |
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
533
|
Hammel GF 1
- TST
|
3-6
|
|
09:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
534
|
Høst IF
- IF Alliancen 2
|
3-1
|
|
09:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
55
|
Hammel GF 1
- Solbjerg IF
|
1-0
|
|
09:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
56
|
HA 85
- Høst IF
|
8-0
|
|
09:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
57
|
Hammel GF 2
- Hornslet IF
|
1-1
|
|
09:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
FC Skanderborg
- HSK 2
|
1-0
|
|
09:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
AIA-Tranbjerg
- HSK 1
|
0-1
|
|
09:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
Helsted Fremad IF
- Hornslet IF
|
2-1
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
54
|
Hammel GF 2
- Virup 2
|
0-0
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
55
|
HOG 2
- HSK2008
|
0-7
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje A |
533
|
HOG 1
- Harlev IK 2
|
4-1
|
|
09:30 |
U-8 drenge - Pulje A |
534
|
IF Alliancen 1
- TRIF
|
8-0
|
|
09:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
51
|
Hornslet IF
- FC Skanderborg
|
2-2
|
|
09:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
52
|
Helsted Fremad IF
- AIA-Tranbjerg
|
3-0
|
|
09:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
HSK 1
- HSK 2
|
1-3
|
|
09:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
85
|
Vorup
- Høst IF
|
3-1
|
|
09:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
86
|
Slovan HSK
- HSK 2
|
5-1
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
533
|
HSK 2
- Høst IF
|
1-2
|
|
10:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
534
|
TST
- IF Alliancen 2
|
8-2
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
Fuglebakken 1
- Hammel 4
|
5-0
|
|
10:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
HSK 3
- HSK 4
|
2-1
|
|
10:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
54
|
Solbjerg IF
- HA 85
|
0-1
|
|
10:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
55
|
Hammel GF 1
- Hammel GF 2
|
2-3
|
|
10:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
56
|
Hornslet IF
- Høst IF
|
6-0
|
|
10:00 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
84
|
Forza Lystrup
- Helsted Fremad 1
|
1-3
|
|
10:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
85
|
Gødvad IF
- HSK
|
0-2
|
|
10:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
86
|
TST
- Tøserne
|
3-0
|
|
10:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
87
|
ASA
- Brabrand
|
1-0
|
|
10:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
88
|
Houlbjerg Laurbjerg
- Mejrup
|
0-3
|
|
10:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
AIA-Tranbjerg
- Hornslet IF
|
1-4
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
51
|
Harlev IK 1
- HOG 2
|
3-0
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
52
|
Virup 2
- HSK2008
|
3-1
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje A |
533
|
HSK 1
- IF Alliancen 1
|
1-6
|
|
10:30 |
U-8 drenge - Pulje A |
534
|
Harlev IK 2
- TRIF
|
0-6
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
55
|
HSK 1
- IF Alliancen 2
|
4-1
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
56
|
Hammel 2
- Hammel 3
|
0-1
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
57
|
HSK 2
- HSK 2007
|
4-0
|
|
10:30 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
58
|
IF Alliancen 1
- Hammel 1
|
0-1
|
|
10:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
51
|
GUI 1
- Hammel GF 1
|
4-2
|
|
10:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
54
|
FC Skanderborg
- HSK 1
|
6-2
|
|
10:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
84
|
Helsted Fremad 2
- Slovan HSK
|
1-0
|
|
10:30 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
85
|
Farsø
- Forza Lystrup
|
1-1
|
|
10:30 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
86
|
Helsted Fremad 1
- HSK 1
|
0-0
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
533
|
Hammel GF 1
- HSK 2
|
0-2
|
|
11:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
534
|
TST
- Høst IF
|
1-1
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
Fuglebakken 1
- Fuglebakken 2
|
3-0
|
|
11:00 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
Hammel 4
- HSK 3
|
2-7
|
|
11:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
54
|
HA 85
- Hammel GF 1
|
2-0
|
|
11:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
55
|
Høst IF
- Hammel GF 2
|
0-3
|
|
11:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
56
|
Solbjerg IF
- Hornslet IF
|
4-2
|
|
11:00 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
51
|
Hammel GF 2
- Virup IF
|
0-2
|
|
11:00 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
52
|
GUI 2
- HSK2
|
0-2
|
|
11:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
Helsted Fremad IF
- HSK 2
|
3-0
|
|
11:00 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
84
|
Høst IF
- HSK 2
|
4-1
|
|
11:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
85
|
HSK
- TST
|
0-1
|
|
11:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
86
|
Gødvad IF
- Tøserne
|
0-0
|
|
11:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
87
|
Brabrand
- Houlbjerg Laurbjerg
|
1-2
|
|
11:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
88
|
ASA
- Mejrup
|
0-4
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
533
|
Hammel GF 2
- Harlev IK 1
|
5-0
|
|
11:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
534
|
Virup 2
- HOG 2
|
10-0
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
55
|
IF Alliancen 2
- Hammel 2
|
2-0
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
56
|
HSK 1
- Hammel 3
|
6-0
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
57
|
HSK 2007
- IF Alliancen 1
|
1-2
|
|
11:30 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
58
|
HSK 2
- Hammel 1
|
4-0
|
|
11:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
52
|
Mariehøj IF
- HSK1
|
5-0
|
|
11:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
AIA-Tranbjerg
- FC Skanderborg
|
1-4
|
|
11:30 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
84
|
Farsø
- HSK 1
|
1-0
|
|
11:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
85
|
Vorup
- Helsted Fremad 2
|
4-1
|
|
11:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
86
|
Høst IF
- Slovan HSK
|
1-0
|
|
11:30 |
U-12 drenge - Pulje 1 |
87
|
HSK 2
- Åbyhøj 1
|
1-7
|
|
11:30 |
U-12 drenge - Pulje 2 |
88
|
HSK 1
- Brabrand IF
|
6-0
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
533
|
HOG 1
- HSK 1
|
4-1
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
51
|
IF Alliancen 2
- HSK 2
|
1-0
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje B |
52
|
Høst IF
- Hammel GF 1
|
2-2
|
|
12:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
534
|
Harlev IK 2
- IF Alliancen 1
|
0-11
|
|
12:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
56
|
Hornslet IF
- Hammel GF 1
|
0-4
|
|
12:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
57
|
Hammel GF 2
- HA 85
|
0-3
|
|
12:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
58
|
Høst IF
- Solbjerg IF
|
0-8
|
|
12:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
53
|
HSK 2
- AIA-Tranbjerg
|
4-0
|
|
12:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
54
|
FC Skanderborg
- Helsted Fremad IF
|
4-1
|
|
12:00 |
U-10 piger - Pulje 1 |
55
|
Hornslet IF
- HSK 1
|
1-2
|
|
12:00 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
84
|
HSK 1
- Forza Lystrup
|
1-0
|
|
12:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
85
|
Tøserne
- HSK
|
4-1
|
|
12:00 |
U-11 piger - Pulje 1 |
86
|
TST
- Gødvad IF
|
0-1
|
|
12:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
87
|
Mejrup
- Brabrand
|
4-0
|
|
12:00 |
U-11 piger - Pulje 2 |
88
|
Houlbjerg Laurbjerg
- ASA
|
0-2
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
533
|
HSK2008
- Harlev IK 1
|
1-0
|
|
12:30 |
U-8 drenge - Pulje C |
534
|
HOG 2
- Hammel GF 2
|
1-6
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
Fuglebakken 2
- HSK 3
|
0-3
|
|
12:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
Hammel 4
- HSK 4
|
2-5
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
51
|
HSK2
- Virup IF
|
0-3
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
52
|
GUI 2
- Hammel GF 2
|
2-5
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
53
|
Hammel GF 1
- Mariehøj IF
|
1-3
|
|
12:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
54
|
GUI 1
- HSK1
|
5-0
|
|
12:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
55
|
HSK 1
- Helsted Fremad IF
|
0-3
|
|
12:30 |
U-10 piger - Pulje 1 |
56
|
HSK 2
- Hornslet IF
|
1-3
|
|
12:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
85
|
HSK 2
- Helsted Fremad 2
|
0-5
|
|
12:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
86
|
Slovan HSK
- Vorup
|
0-7
|
|
12:30 |
U-12 drenge - Pulje 1 |
87
|
Åbyhøj 1
- Hornslet 2
|
6-0
|
|
12:30 |
U-12 drenge - Pulje 2 |
88
|
Brabrand IF
- Hornslet 1
|
0-7
|
|
13:00 |
U-11 piger - Semi A1 |
85
|
TST
- ASA
|
5-0
|
|
13:00 |
U-11 piger - Semi A2 |
86
|
Mejrup
- Tøserne
|
6-1
|
|
13:00 |
U-11 piger - Semi B1 |
87
|
Gødvad IF
- Brabrand
|
0-1
|
|
13:00 |
U-11 piger - Semi B2 |
88
|
Houlbjerg Laurbjerg
- HSK
|
3-2
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
533
|
TRIF
- HSK 1
|
1-0
|
|
13:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
534
|
IF Alliancen 1
- HOG 1
|
8-0
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
55
|
Hammel 3
- IF Alliancen 2
|
2-3
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje 2 |
56
|
Hammel 2
- HSK 1
|
0-7
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
57
|
Hammel 1
- HSK 2007
|
2-0
|
|
13:00 |
U-9 drenge - Pulje 1 |
58
|
IF Alliancen 1
- HSK 2
|
0-4
|
|
13:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
51
|
HA 85
- Hornslet IF
|
2-0
|
|
13:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
52
|
Hammel GF 1
- Høst IF
|
9-0
|
|
13:00 |
U-9 piger - Pulje 1 |
53
|
Hammel GF 2
- Solbjerg IF
|
1-3
|
|
13:00 |
U-11 drenge - Pulje 2 |
84
|
Helsted Fremad 1
- Farsø
|
0-0
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje B |
533
|
HSK 2
- TST
|
1-5
|
|
13:30 |
U-8 drenge - Pulje B |
534
|
IF Alliancen 2
- Hammel GF 1
|
0-1
|
|
13:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
HSK 4
- Fuglebakken 2
|
3-0
|
|
13:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
HSK 3
- Fuglebakken 1
|
0-3
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
51
|
Virup IF
- GUI 2
|
5-0
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje 2 |
52
|
Hammel GF 2
- HSK2
|
4-0
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
53
|
HSK1
- Hammel GF 1
|
3-3
|
|
13:30 |
U-10 drenge - Pulje 1 |
54
|
Mariehøj IF
- GUI 1
|
4-1
|
|
13:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
85
|
Helsted Fremad 2
- Høst IF
|
1-1
|
|
13:30 |
U-11 drenge - Pulje 1 |
86
|
HSK 2
- Vorup
|
0-11
|
|
13:30 |
U-12 drenge - Pulje 1 |
87
|
Hornslet 2
- HSK 2
|
1-0
|
|
13:30 |
U-12 drenge - Pulje 2 |
88
|
Hornslet 1
- HSK 1
|
1-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Semi B1 |
55
|
IF Alliancen 1
- Hammel 2
|
1-2
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Semi B2 |
56
|
Hammel 3
- HSK 2007
|
2-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Semi A1 |
57
|
HSK 2
- IF Alliancen 2
|
1-0
|
|
14:00 |
U-9 drenge - Semi A2 |
58
|
HSK 1
- Hammel 1
|
2-0
|
|
14:00 |
U-11 piger - Finale A |
87
|
Brabrand
- Houlbjerg Laurbjerg
|
1-3
|
|
14:00 |
U-11 piger - Finale B |
88
|
TST
- Mejrup
|
0-2
|
|
14:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
51
|
HSK 1
- Harlev IK 2
|
1-0
|
|
14:00 |
U-8 drenge - Pulje A |
52
|
TRIF
- HOG 1
|
0-4
|
|
14:00 |
U-8 drenge - Pulje C |
533
|
Harlev IK 1
- Virup 2
|
3-4
|
|
14:00 |
U-8 drenge - Pulje C |
534
|
HSK2008
- Hammel GF 2
|
2-1
|
|
14:30 |
U-8 drenge - Finale B |
534
|
Høst IF
- TRIF
|
0-2
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Semi B1 |
51
|
Hammel GF 1
- GUI 2
|
0-1
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Semi B2 |
52
|
HSK2
- HSK1
|
4-3
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Semi A1 |
53
|
Mariehøj IF
- Hammel GF 2
|
2-1
|
|
14:30 |
U-10 drenge - Semi A2 |
54
|
Virup IF
- GUI 1
|
1-3
|
|
14:30 |
U-11 drenge - Semi A1 |
84
|
Vorup
- Farsø
|
4-0
|
|
14:30 |
U-11 drenge - Semi A2 |
85
|
Helsted Fremad 1
- Helsted Fremad 2
|
2-1
|
|
14:30 |
U-11 drenge - Semi B1 |
86
|
Høst IF
- Forza Lystrup
|
0-4
|
|
14:30 |
U-12 drenge - Pulje A |
87
|
Hornslet 1
- HSK 1
|
1-0
|
|
14:30 |
U-12 drenge - Pulje B |
88
|
Brabrand IF
- Hornslet 2
|
1-4
|
|
14:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
57
|
Fuglebakken 2
- Hammel 4
|
0-3
|
|
14:30 |
U-9 drenge - Pulje C |
58
|
HSK 4
- Fuglebakken 1
|
1-2
|
|
15:00 |
U-8 drenge - Finale C |
533
|
Virup 2
- HSK2008
|
8-9
|
|
15:00 |
U-8 drenge - Finale A |
534
|
IF Alliancen 1
- HOG 1
|
5-1
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Vinder Semi B1 |
57
|
IF Alliancen 1
- Hammel 3
|
1-2
|
|
15:00 |
U-9 drenge - Vinder Semi A1 |
58
|
HSK 2
- HSK 1
|
1-0
|
|
15:00 |
U-11 drenge - Semi B2 |
85
|
HSK 1
- Slovan HSK
|
1-0
|
|
15:15 |
U-10 drenge - Finale B |
51
|
GUI 2
- HSK1
|
3-1
|
|
15:15 |
U-10 drenge - Finale A |
52
|
GUI 1
- Mariehøj IF
|
3-1
|
|
15:15 |
U-12 drenge - Pulje A |
87
|
Åbyhøj 1
- Hornslet 1
|
1-0
|
|
15:15 |
U-12 drenge - Pulje B |
88
|
HSK 2
- Brabrand IF
|
3-0
|
|
15:45 |
U-11 drenge - Finale A |
85
|
Vorup
- Helsted Fremad 1
|
6-3
|
|
15:45 |
U-11 drenge - Finale B |
86
|
Forza Lystrup
- HSK 1
|
0-2
|
|
16:00 |
U-12 drenge - Pulje A |
87
|
HSK 1
- Åbyhøj 1
|
5-1
|
|
16:00 |
U-12 drenge - Pulje B |
88
|
Hornslet 2
- HSK 2
|
2-0
|